Skip to main content

Wywiad z Michałem Przybylskim dyrektorem Centrum Kształcenia Ustawicznego CANVA w Poznaniu


Czy można zrobić Liceum dla dorosłych w 1 rok?

Można zrobić liceum w rok, jeżeli jesteś dostatecznie zmotywowany do nauki i to co robisz traktujesz poważnie. Liceum eksternistyczne dla dorosłych to 11 przedmiotów, które powinieneś zaliczyć w dwóch sesjach egzaminacyjnych, w lutym i w październiku. Wystarczy zdobyć analogiczną ilość punktów (30%), jak podczas matury na poziomie podstawowym, aby te przedmioty zaliczyć.

Kto najczęściej zapisuje się do Waszego Liceum?

Liceum on-line, zwane też liceum internetowym w 1 rok adresowane jest , przede wszystkim dla osób mieszkających poza granicami kraju, niedysponujących wolnym czasem, niepełnosprawnych lub nieakceptujących sztywnych ram edukacji formalnej. To dobry pomysł dla matek samotnie wychowujących dzieci. Nic więc dziwnego, że liceum dla dorosłych w 1 rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Przez ostatnich kilka lat nauczanie zdalne spowodowało wzrost zaufania do liceum on-line. Nauka przez Internet zyskała na popularności. Warto zatem skorzystać z oferty renomowanych placówek.Do wiodącej instytucji należy z całą pewnością portal www.naukaprzezinternet.pl

Co może przekonać inną osobę, aby się zapisać?

Długoletnia historia, zaangażowanie nauczycieli odpowiednio dobrana oferta to najważniejsze atuty Centrum Kształcenia Ustawicznego CANVA – właściciela portalu. Nauka odbywa się przez Internet, a opcja LO błyskawicznie umożliwia ukończenie LO dla dorosłych w 1 rok w systemie pozaszkolnym z wykorzystaniem urządzeń mobilnych umożliwiających kształcenie na odległość.

Liceum w rok

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

H. Jackson Brown, Jr.