Laptop tablet smartfone

1Gdy zapisujesz się do Liceum online, to nie musisz się martwić o niezbędne materiały, aby zdać egzamin eksternistyczny. Masz wszystko co potrzeba. Oprócz materiałów dostałam testy, zadania próbne oraz zadania podobne do tych, które są na egzaminie eksternistycznym. Do nauki najpierw wybrałam podstawy przedsiębiorczości, wos, historię i geografię. Było naprawdę spoko. Przed sesją przeczytałam tylko materiały, trochę zadań zrobiłam, ale nie miałam dużo czasu.

Na końcu uczyłam się już tylko na smartfonie. Zresztą wszystko co zrobiłam na laptopie, to było też widoczne na smartfonie. W pakiecie jest aplikacja mobilna do korzystania z systemu.

Tu jest link do ich platformy: https://liceum.naukaprzezinternet.pl/

2W międzyczasie złożyłam w OKE dokumenty potrzebne do zdawania egzaminów eksternistycznych. Wysłałam je listownie - poleconym, tak mi poradzili. Po tygodniu przyszła odpowiedź, że mogę zdawać egzaminy. Później złożyłam wniosek na te 4 egzaminy - podstawy przedsiębiorczości, wos, historię i geografię. Opłaciłam je. Otrzymałam informację, gdzie będę zdawać egzaminy i o której godzinie.

3No i przyszedł lekki stresik. Egzamin eksternistyczny. W sumie to nie wiem, czemu się denerwowałam. Egzamin był prosty. Nie dość, że pisemny, to jeszcze nikt niczego nie chciał ode mnie. Naprawdę nie ma się czym denerwować. Na początku sprawdzili tylko dowód osobisty. Na samym egzaminie było bardzo cicho, nikt nic nie gadał.

W ten sam sposób zdałam później pozostałe egzaminy eksternistyczne.

Back to top